Bio

 

2007 – začal s hudobnou tvorbou ako mladý pouličný raper s prezývkou Neo. venoval sa freestyle (improvizovanému) rapu a beatboxu.

2008 – vystupoval ako MC v skupine Flying Squad, ktorá sa venovala prevažne breakdance-up

2010  s producentom MCM, kamarátom z ulice, ktorý tvoril Hip-Hopové inštrumentály nahrali v domácom štúdiu Bordel (BJ) prvé CD s názvom N3O a MCM – DEMO.

2011 pridal sa k bardejovskej rapovej skupine Allegoria s ktorou začali tvoriť spoločne skladby a koncertovať

2012 nahrala skupina Allegoria demo CD s názvom : Pre Tých Pravých, čím skupina ukončila činnosť. a ďalej už len so Sanchom (členom Allegorie) pokračovali v koncertoch a tvorbe. Medzi tým jeho tvorba začala čoraz viac prenikať do žánru reggae, v ktorom si našiel svojskú polohu a v tomto roku taktiež vypustil do sveta solove demo CD : N3O – Príroda Sloboda Jednota. Piesne boli nahraté do inštrumentálov od rôznych producentov a zachytené v domácom štúdiu, našli si priazeň v širšej skupine poslucháčov. Začal koncertovať s rôznymi DJmi na Slovensku a v Čechách.

2013 pracoval na druhom CD, to nedostalo hmotnú podobu, zopár piesni bolo zverejnených ako single na internete, a ostatné boli použité v ďalšej tvorbe. Postupne začal hrať aj so živou kapelou, ktorá dostala meno Med Jam Band. S členmi tejto kapely začali súbežne hrať tiež aj ako akusticke trio, z čoho vznikla kapela N3O Akustika, tá sa časom rozrastala, koncertovala

2014 nahrala skupina N3O Akustika prvé štúdiové CD : Vnímaj To Svetlo.

2015 po lete kapelu opustil

2016 začal koncertovať sám s gitarou, alebo si tiež na pódium pozýval rôznych hostí.

2017 stretol nových kamarátov hudobníkov s ktorými vytvorili kapelu N3O a Niečo Dobré, s ktorou hrali staré aj nové piesne v štýle reggae s prvkami novodrevnej ľudovky.

2018 začal cvičiť a hrať s novou kapelou, s ktorou pripravujú nové CD